Создайте подобный сайт на WordPress.com
Начало работы

Очищення свердловин.

Свердловина

             Як показує практика, власники дачних і заміських ділянок, на яких є водяні свердловини, досить часто стикаються з певними проблемами. Якщо після буріння свердловини пройшло вже багато часу, її власник може помітити такі неприємні явища в її експлуатації, як помутніння води і присутність в ній сторонніх домішок, зниження кількості води, що поступає — так зване зменшення дебіту. Починають проявлятися ознаки утворення піску, свердловина замулюється. Якщо не звернути на ці ознаки уваги, і не зробити своєчасну очистку свердловини, наслідки можуть бути жахливими. І найбільш поширене серед них — поломка водопідіймального обладнання або обрив насоса, який застряє в свердловині, і його неможливо звідти дістати, а в цьому випадку необхідний ремонт свердловин. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами — не намагайтеся вирішити їх самі, і не користуйтеся послугами дилетантів, якими б привабливими не були їх обіцянки. Свою професійну допомогу з поточного та капітального ремонту свердловин вам пропонують фахівці нашої компанії.

Контакты

тел.:   (096) 363 57 08

факс.: (044) 594 90 29

e-mail: mavr2010@ukr.net

 

Артезіанська свердловина для води

Характеристика артезіанської водяної свердловини

Артезіанська свердловина має ті якості, яких немає у свердловини на пісок:

великий стабільний дебіт;

мінімальна кількість забруднень;

захищена від включень будь-яких поверхневих забруднень;

постійний тип забруднень дозволяє забезпечити ефективну роботу фільтрів водоочищення, підібраних і налаштованих за результатами хімічного аналізу води;

відсутність у воді хвороботворних мікроорганізмів;

свердловина не замулюється;

свердловина не пересихає в посушливу пору року;

для збільшення дебіту можна просто поставити більш потужний свердловинний насос;

свердловину можна законсервувати на тривалий час.

 

Причини порушення роботи свердловин

Варто зауважити, що причин порушення роботи свердловини може бути досить багато. І вони носять суто індивідуальний характер. Зниження якості води може бути результатом:

змін в розташуванні водоносних горизонтів;

зносу труб;

порушення герметичності окремих елементів водопідйомної системи.

Залежно від причин, що призвели до забруднення свердловин, різним буде і підхід до ремонту. Плануючи скористатися подібними послугами, необхідно розуміти: успіх заходів з очищення та відновлення працездатності свердловини буде залежати не тільки і не стільки від застосовуваного обладнання та інструментів, скільки від досвіду і майстерності тих, хто буде виконувати роботи. Пошук грамотних фахівців, які будуть здійснювати обслуговування вашої свердловини — найважливіший етап підготовки до її реанімації. На жаль, статистика тут невтішна: якщо робота виконується дилетантами, в 80% випадків вона не має успіху, і доводиться думати про установку нового джерела чистої артезіанської води.

Методи нашої роботи

Пропонуючи своїм клієнтам послуги в такій сфері, як реанімація свердловин (ремонт) на воду, ми використовуємо у своїй роботі унікальний покроковий метод. Ця технологія є нашою власною розробкою, і тримається в секреті. Основними заходами в ході робіт будуть, в першу чергу, очищення від піску, який може накопичуватися на дні. Якщо зменшення кількості води, одержуваної з свердловини, носить виражений характер, то крім ремонту, комплекс виконуваних нами заходів буде також включати чистку водоприточної зони. Як правило, капітальна реставрація передбачає також очищення перфорації або сітки від органіки і мулу. Якщо в свердловині є застрягле обладнання, воно безпечне і дбайливо витягується, з можливістю його повторного використання. Результатом робіт нашої організації стане безперебійно працююче обладнання, робоче підземне джерело і отримана з неї кришталево чиста вода.

 

Рис. Чистка свердловини м.Біла Церква «КХП»

 

УВАГА!!! САМОСТІЙНИЙ ВИТЯГ НАСОСІВ І ОБЛАДНАННЯ ІЗ СВЕРДЛОВИНИ, РЕМОНТ СВОЇМИ СИЛАМИ БЕЗ СПЕЦІАЛЬНИХ НАВИЧОК ВЕДУТЬ ДО НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ І ПСУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ!
САМОСТІЙНА ЧИСТКА СВЕРДЛОВИНИ У 80% ВИПАДКІВ ПРОВОДЯТЬ ДО БУРІННЯ НОВОЇ СВЕРДЛОВИНИ

Телефонуйте, і ми вирішимо всі Ваші проблеми з водою теплом та каналізацією, терміново та з гарантією якості!
096-363-57-08
095-600-50-23
044-594-90-29

 mavr2010@ukr.net
З повагою компанія BUILDING DREAMS
Працюємо по офіційним договорам, маємо всі ліцензії та дозволи на роботи !

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: