Прочищення каналізаційних мереж

Прочищення зовнішньої каналізації

                 

Хоз.-фекальна

Засмічення — є однією з головних неприємностей, яка пов’язана з каналізаційною системою.

Нова каналізаційна система вже через два-три роки експлуатації вимагає обов’язкового очищення. У кожному колодязі, з часом накопичуються різні відкладення, принесені стічними водами, і відбувається безперервний процес розмноження мікроорганізмів. Все це призводить до того, що незабаром пропускна здатність знижується.

Тому системи каналізації необхідно періодично чистити.

Контакты

тел.:   (096) 363 57 08

факс.: (044) 594 90 29

e-mail: mavr2010@ukr.net

Чиста вода з цистерни каналопромивочної машини надходить в насос, який створює тиск води до 630 атмосфер і подає її в рукав високого тиску, на кінці якого закріплена струменева розмивна головка (насадка).

Осад з трубопроводу гідродинамічна машина вимиває в колодязь. Осад, вимитий з ділянки труби при прочищенні, необхідно витягти з каналізаційного колодязя.

Чистка колодязів від мулу

Чистка колодязя мулососом

При невеликій кількості осаду (до 0,25куб.м -1куб.м) його можна витягти з колодязя вручну. При сильно забрудненій каналізації, для вилучення вимитого в колодязі осаду застосовується вакуумна машина (асенізатор або ілосос)

Зливова каналізація

        Гідродинамічний метод прочищення зливової каналізації проводиться за допомогою спеціалізованих машин. При діаметрах труб від 50 мм до 1200 мм.

Майже кожен день, на території Вашого підприємства випадає певна кількість опадів у вигляді снігу або дощу. Підсумком є ​​наявність великих скупчень води на проїжджій частині. При цьому асфальтове покриття починає руйнуватись і стає непридатним для подальшої експлуатації.

В арсеналі послуг, ми можемо запропонувати також і таку послугу, як прочищення зливових водостоків даху. Це один з найважливіших етапів в підтримці працездатності будівель, адже саме опале восени листя зазвичай призводить до засмічення водостоків, що може призвести до псування покрівельного покриття, протікання на верхніх поверхах і руйнування плит перекриття.

Щорічне планове прочищення дозволить виключити підтоплення території і будівель. Одним з факторів є несподівана поява інспектора служби каналізації або водовідведення, в чиї мережі надходить стічна вода з підприємства.

Чистка каналізаційних труб службами міста є дорогим заходом.

Прочищення внутрішньої каналізації

Прочищення внутрішньої каналізації не що інше, як професійне очищення каналізації внутрішніх мереж, необхідних для нормальної життєдіяльності об’єкта. Наголос робимо на слові «професійна», тому що за цим стоїть якісна робота з використанням спеціальної техніки та пристосувань.

Непрацює або працює, але погано, каналізаційна система тягне за собою цілий ряд проблем. Щоб вони не виникали, каналізаційні труби вимагають постійної уваги. Якщо за ними не стежити, то незабаром все виллється в відкладення всередині труб — жирові, мулові та інші. Поступове їх накопичення призведе до того, що отвір у трубі практично буде повністю закрито, каналізаційна система всередині будівлі перестане працювати. В цьому випадку врятує тільки аварійне прочищення каналізації. Причин для засмічення каналізаційних труб існує досить. Наприклад, через специфіку прокладки труб — повороти, недостатній діаметр. Спочатку все локалізується в одному місці, але з часом область забруднення розширюється і прочищенням доводиться займатися все частіше. Зрештою, все закінчується необхідністю використовувати спеціальні пристрої або реагенти. Тоді аварійне прочищення каналізації під силу тільки професіоналам.

Якість роботи нашої компанії наочно можна побачити, якщо порівняти труби до очищення і після неї. Ми працюємо за технологіями, які пройшли перевірку роками. Їх комбінація з певними методами роботи — гідродинамічним, термічним і хімічним, дає той результат, який потрібен замовнику — ідеально чисті труби.

У самій критичній ситуації, коли може бути застосоване тільки прочищення каналізації внутрішніх мереж, бригада наших фахівців з’явиться швидко і виконає необхідні роботи.

У нас повний комплекс необхідного обладнання, яке дає можливість впоратися з найскладнішими завданнями. Насоси, що застосовуються для очищення труб, мають робочий тиск з діапазоном 10 — 300 бар.

На всі виконані нами роботи з прочищення каналізації внутрішніх мереж замовник отримує гарантію.

Якщо вам знадобилася очищення каналізації, то наша компанія готова надати вам цю послугу за доступною вартості. Дуже часто з трубами виникають проблеми, які викликані серйозним забрудненням і в такому випадку єдина можливість повернути все в норму — це звернутися до фахівців. Тільки досвідчені майстри скориставшись сучасною технікою легко впораються з очищенням будь-яких труб. Якщо вам знадобилася очищення каналізації, то скоріше за все ситуація досить серйозна. При цьому варто пам’ятати, що в кожному будинку певний вид труб і відповідно необхідно, щоб у фахівців було якомога більше видів різного устаткування.

Особливості співпраці з нами 

Тривалий час очищення каналізації є нашим основним профілем і тому всі пристосування для вирішення поставленого завдання є у наших фахівців. Таким чином, якщо вам знадобилася очищення каналізації Київ, то можна не переживати з приводу якості. Завдяки надійному обладнанню наші майстри працюють з трубами діаметром від 30 до 1500 мм. У кожній ситуації підбирається певний варіант техніки і саме за рахунок цього вдається впорається зі сміттям, який застряг в трубі. Варто відзначити, що наші пристрої ще й працюють при температурі до -20 градусів, так що коли на вулиці холодно очищення каналізації Київ все одно може пройти.

Перед вами компанія, яка професійно справляється з засмічення і намагається зробити все можливе, щоб від них позбутися. Саме тому очищення каналізації Київ стала популярною послугою саме від наших майстрів. Варто відзначити, що наш колосальний досвід дає можливість працювати ще і з будь-якими різновидами каналізації. Якщо вам потрібна прочищення каналізації, яка була встановлена ​​зовні або всередині, то ніяких проблем у нас точно не виникне. Крім того, роботи виконуються ще й з напірної або самопливної системою. В такому випадку просто змінюється підхід до очищення і вікорістовується інше обаднання.

Не варто забувати, що крім основної частини каналізації також дуже важливо провести якісну роботу з приймачами дощів, дренажними, зливовими і ринвами. В такому випадку прочищення каналізації стане комплексним рішенням для вашої земельної ділянки або квартири у великому будинку. Якщо ви розглядаєте замовлення наших фахівців виключно для заміського будинку, то скоріше за все зацікавитесь її і чищенням колодязів. В такому випадку прочищення каналізації дасть можливість продовжувати використовувати таку систему без зайвих проблем. Наостанок хочемо відзначити, що вирішимо ваші проблеми ще й з виробничими або технологічними трубами, звертайтеся

Методи прочищення труб

Прочищення каналізації в Києві є послугою, яка ділиться на кілька різновидів. Справа в тому, що в залежності від ситуації наші майстри вибирають відповідне обладнання і вирішують, як їм впорається з поставленим завданням. Таким чином прочищення каналізації Київ може відбуватися гідродинамічним або механічним методом. Перший варіант використовується для зовнішніх мереж. Використовуючи спеціалізоване обладнання професіонали подають в труби воду, яка допомагає позбутися від сміття і відкладень, які утворюються навколо стінок усередині труби. Така прочищення каналізації Київ оперативно приведе до ладу вашу каналізаційну систему.

Другий варіант виявляється не менш ефективним, але використовується тільки в певних ситуаціях. Очищення каналізації механічним методом використовується в тих ситуаціях, коли струмінь води просто не може впоратися з нашаруваннями сміття. Таке виникає, як правило, якщо мова йде про дуже старих трубах. Вирішити подібну проблему в будь-якому випадку якось доведеться. Саме тому чистка каналізації такого виду має на увазі використання спеціальної металевої насадки.

Разом з нею ми опускаємо в трубу спеціальний прилад і насадка починає обертання. Вона прибирає всі освіти по стінках труби і таким чином чистить їх. На виході виходить, що чистка каналізації пройшла успішно і трубами можна користуватися далі.

Відмінна якість роботи

У нас працюють тільки досвідчені фахівці, які вже багато років займаються каналізаційними системами. За рахунок цього вони прекрасно знають, як вести себе в тій чи іншій ситуації. В результаті чистка каналізації Києва ще й проходить помітно швидко, що, як правило, подобається нашим клієнтам. Оскільки ситуації з засмічення в системі каналізації можуть виникнути раптово і нашкодити вашому житлу, то справлятися з ними необхідно максимально швидко. Ми це прекрасно розуміємо і з’являємося на виклик дуже швидко. Таким чином, будівля не встигає постраждати від впливу води, яка починає витікати з труб через засмічення.

Досягти прекрасної якості виконаної роботи нам вдається ще й завдяки сучасному обладнанню. Тільки наша чистка каналізації Київ відбувається з застосування оригінальних підходів і за участю техніки, яка дійсно легко позбувається від сміття всередині труби будь-якого діаметру. Залежно від ситуації ми міняємо обладнання і робимо все можливе, щоб вбрання рішення виявилося правильним для конкретної ситуації. Така чистка каналізації Київ може гарантувати вам, що не залежно від конструкції каналізації, особливостей труб і ступеня засмічення наші фахівці допоможуть, а це головне.

Замовити у нас послугу можна прямо зараз і ви точно не пошкодуєте, що звернулися. Досвідчений консультант відповість на всі ваші запитання і уточнить нюанси роботи. Іноді нам доводиться дуже швидко їхати до клієнта, щоб усунути засмічення інакше може бути потім. Ситуації бувають різні і за роки роботи наші професіонали навчилися оперативно реагувати на виклики. Рекомендуємо замовляти чистку каналізаційної системи регулярно. В такому випадку труби завжди будуть чистими і вам не доведеться переживати, що раптово почнеться потім або інші проблеми.

Така послуга, як чистка каналізації може знадобиться в будь-який момент і що найголовніше іноді її необхідність навіть не виходить вгадати. Саме тому варто задуматися над тим, щоб проводити такий захід час від часу. За ціною чистка каналізації не надто дороге задоволення, але при цьому користі від неї достаочно багато. Як мінімум, чистка каналізації допоможе вам забути про можливі проблеми з водопровідною системою. Не залежно від того в кврартирi ви живете або заміському будинку, при засмітті це може стати серйозною проблемою в будь-який момент. Саме тому прочищення каналізації варто замовляти у справжній фахівців. Тільки так можна розраховувати на позитивний результат. Не варто забувати, що прочищення каналізації ще й продовжить життя вашим трубах.

Переваги роботи з нашою компанiєю

Тривалий час прочищення каналізації є нашим основним профілем і тому всі пристосування для вирішення поставленого завдання є у наших фахівців. Таким чином, якщо вам знадобилася чистка каналізації Київ, то можна не переживати з приводу якості. Завдяки надійному обладнанню наші майстри працюють з трубами діаметром від 30 до 1500 мм. У кожній ситуації підбирається певний варіант техніки і саме за рахунок цього чистка каналізації Київ допоможе впоратися зі сміттям, яке застрягло в трубі. Варто відзначити, що наші пристрої ще й працюють при температурі до -20 градусів, так що коли на вулиці холодно чистка каналізації Київ все одно може пройти.

Перед вами компанія, яка професійно справляється з засмічення і намагається зробити все можливе, щоб від них позбутися. Саме тому очистка каналізації стала популярною послугою саме від наших майстрів. Варто відзначити, що наш колосальний досвід дає можливість працювати ще і з будь-якими різновидами каналізації. Якщо вам потрібна очистка каналізації, яка була встановлена ​​зовні або всередині, то ніяких проблем у нас точно не виникне. Крім того, роботи виконуються ще й з напірної або самопливної системою. В такому випадку просто змінюється підхід до очищення і задіюється інше обладнання, а результат очистка каналізації дасть не менш якiсний

Не варто забувати, що крім основної частини каналізації також дуже важливо провести якісну роботу з приймачами дощів, дренажними, зливовими і ринвами. В такому випадку очистка каналізації Київ стане комплексним рішенням для вашої земельної ділянки або квартири у великому будинку. Якщо вам потрiбна очистка каналізації  виключно для заміського будинку, то скоріше за все зацікавитесь і чищенням колодязів. В такому випадку очистка каналізації Київ дасть можливість продовжувати використовувати таку систему без зайвих проблем. Наостанок хочемо відзначити, що вирішимо ваші проблеми ще й з виробничими або технологічними трубами, звертайтеся.

Рiзновид способiв очищення

Прочистка каналізації є послугою, яка ділиться на кілька різновидів. Справа в тому, що в залежності від ситуації наші майстри вибирають відповідне обладнання і вирішують, як їм впорається з поставленим завданням. Таким чином прочистка каналізації може відбуватися гідродинамічним або механічним методом. Перший варіант використовується для зовнішніх мереж. Використовуючи спеціалізоване обладнання професіонали подають в труби воду, яка допомагає позбутися від сміття і відкладень, які утворюються навколо стінок усередині труби. Така прочистка каналізації оперативно приведе до ладу вашу каналізаційну систему.

Другий варіант виявляється не менш ефективним, але використовується тільки в певних ситуаціях. Прочистка каналізації Київ механічним методом використовується в тих ситуаціях, коли струмінь води просто не може впоратися з нашаруваннями сміття. Таке виникає, як правило, якщо мова йде про дуже старi труби. Вирішити подібну проблему в будь-якому випадку якось доведеться. Саме тому прочистка каналізації Київ такого виду має на увазі використання спеціальної металевої насадки. Разом з нею ми опускаємо в трубу спеціальний прилад і насадка починає обертання. Вона прибирає всі освіти по стінках труби і таким чином чистить їх. На виході виходить, що прочистка каналізації Київ пройшла успішно і трубами можна користуватися далі.

Відмінна якість роботи гарантована:

У нас працюють тільки досвідчені фахівці, які вже багато років займаються каналізаційними системами. За рахунок цього вони прекрасно знають, як вести себе в тій чи іншій ситуації. В результаті прочищення каналізації Київ ще й проходить помітно швидко, що, як правило, подобається нашим клієнтам. Оскільки ситуації з засмічення в системі каналізації можуть виникнути раптово і нашкодити вашому житлу, то справлятися з ними необхідно максимально швидко. Ми це прекрасно розуміємо і з’являємося на виклик дуже швидко. Таким чином, будівля не встигає постраждати від впливу води, яка починає витікати з труб через засмічення.

Досягти прекрасної якості виконаної роботи нам вдається ще й завдяки сучасному обладнанню. Тільки наше прочищення каналізації Київ відбувається з застосування оригінальних підходів і за участю техніки, яка дійсно легко позбувається від сміття всередині труби будь-якого діаметру. Залежно від ситуації ми міняємо обладнання і робимо все можливе, щоб вбрання рішення виявилося правильним для конкретної ситуації. Таке прочищення каналізації Київ може гарантувати вам, що не залежно від конструкції каналізації, особливостей труб і ступеня засмічення наші фахівці допоможуть, а це головне.

Замовити у нас послугу можна прямо зараз і ви точно не пошкодуєте, що звернулися. Досвідчений консультант відповість на всі ваші запитання і уточнить нюанси роботи. Іноді нам доводиться дуже швидко їхати до клієнта, щоб усунути засмічення інакше може бути потім. Ситуації бувають різні і за роки роботи наші професіонали навчилися оперативно реагувати на виклики. Рекомендуємо замовляти чистку каналізаційної системи регулярно. В такому випадку труби завжди будуть чистими і вам не доведеться переживати, що раптово почнеться потім або інші проблеми.

Телефонуйте, і ми вирішимо всі Ваші проблеми з водою теплом та каналізацією, терміново та з гарантією якості!
096-363-57-08
095-600-50-23
044-594-90-29

 mavr2010@ukr.net
З повагою компанія BUILDING DREAMS
Працюємо по офіційним договорам, маємо всі ліцензії та дозволи на роботи !

На платформе WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

Создайте свой веб-сайт на WordPress.com
Начало работы
%d такие блоггеры, как: