Відкачка і утилізація РПВ.

Відкачування відстійників, жироуловлювачів, КНС        від 3 до 15 метрів кубічних Ціна послуги від 500грн. за 1м.кубічний

 

Наша компанія пропонує послуги по вакуумному очищенню від мулу, викачування і вивезення РПВ:

очищення вигрібних ям;

очистка септиків;

викачка колодязів;

викачка відстійників;

викачка каналізаційної та зливової мереж;

очищення автомийок і т.д., з подальшим транспортуванням нечистот до місця утилізації;

Контакты

тел.:   (096) 363 57 08

факс.: (044) 594 90 29

e-mail: mavr2010@ukr.net

 

очищення каналізаційних-насосних станцій.

 

Жирувловлювач вертикальний

У деяких випадках стічні води потребують очищення від органічних сполук, таких як неемульговані рослинні масла і тваринні жири. Для уловлювання та видалення таких включень використовують жиро уловлювачі.

Вони надійно захищають каналізаційні системи від забруднень жировими відходами та підвищують ефективність очисних процесів в цілому. Жировловлювачі допомагають уникнути цілого ряду проблем в ході експлуатації очисних споруд

Масла і жири в жировловлювачі рухаються до поверхні тому, що жир має більш легку питому вагу ніж у води. Через різницю питомої ваги з водою, жир легше. Жировідокремлювач дозволяє забезпечити очистку стічних вод по всім жирам до 50 мг / літр. Накопичений жир видаляють з жировловлювача в міру необхідності

Відкачування жиру і утилізація жирових відходів — напрямок нашої діяльності, яке цікавить підприємства харчової промисловості, ресторани і кафе. Для цих цілей ми використовуємо вакуумну машину-спеціальний автотранспорт, за допомогою якого відкачування жиру здійснюється професійно і якісно.

Використовуючи вакуумну машину, ми позбавляємо Ваше підприємство від жирових відходів відповідно всім необхідним стандартам. Для безаварійного функціонування жирова каналізація на харчових підприємствах громадського харчування оснащується спеціальними ємностями — жировловлювача. Потрапляючи в них, стік з кухні розділяється на фракції. Жир спливає наверх і осідає в Жироуловлювачі, а залишившийся вільний від жиру стік рухається по трубах далі.

Така конструкція дозволяє уникнути частих жирових засмічень, але в свою чергу вимагає уваги і регулярного обслуговування — відкачки жиру — інакше неминучі аварії.

КНС

Що таке КНС?

      КНС (каналізаційна-насосна станція) являє собою спеціалізоване комплексне обладнання, призначене для транспортування стічних або зливових вод до місця їх фільтрації, тобто до системи очищення. Тобто, КНС — це резервуар циліндричної форми, внутрішня структура якого складається з:

насосної системи (чиста половина);

резервуара для прийому стоків (брудна половина);

зворотного клапана;

вентиля;

напірного трубопроводу.

Очищення і обслуговування КНС

Для усунення та профілактики поломок КНС необхідно: своєчасно проводити відкачування і прочищення всіх вузлів КНС, технічне обслуговування насоса станції.

Відкачування КНС здійснюється ежекторними насосами, здатними ліквідувати тверді відкладення. Завдяки універсальному водяному приводу ежекторні насоси справляються з засмічення навіть в самих важкодоступних місцях на глибинах до 30 метрів.

КНС — складне технічне спорудження, яке потребує професійного монтажу та грамотного обслуговування. Ми здійснюємо відкачування каналізаційних стоків і гарантуємо бездоганну якість своїх послуг. Звернувшись до нас за допомогою, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід до Вашої проблеми і гнучку систему ціноутворення.

Гідроізоляція

Заходи щодо проведення ремонту ж / б відстійника залежать від ступеня і виду пошкоджень, які можна об’єднати в такі групи:

— герметизація стиків, швів і тріщин (при наявності таких);

— відновлення і захист бетону-конструкції;

— гідроізоляція сполучних вузлів ПС.

— ліквідація протікань методом ін’єктування.

— демонтаж закладних металевих деталей і труб.

Перед виконанням робіт по відновленню гідроізоляції необхідно провести очищення і підготовку поверхні шляхом повного видалення висолів, забруднень, пухких шарів бетону, закладених металевих деталей і труб.

Так само слід враховувати ступінь вологості та наявності високого рівня води даної споруди (застосування пневмо і гідро інструменту та обладнання для виконання робіт).

Заміна насосів і замірної арматури

Наша компанія виконує:

Заміну старих насосів на сучасне енергозберігаюче насосне обладнання, та заміну старої запірної арматури на високонадійну і ефективну трубопровідну арматуру

Арматура технологічних трубопроводів — це найбільш відповідальний елемент комунікацій. Тому на підприємствах повинен бути організований постійний і ретельний нагляд за її справним станом.

Відсічна трубопровідна арматура, зворотні клапани і арматура, піддаються ревізії в такому обсязі:

  1. Зовнішній огляд.
  2. Розбирання для огляду і ремонту ущільнювальних деталей.
  3. Ретельний огляд окремих деталей (шпиндель, клин, сідло і т. Д.).
  4. Замір товщини корпусу і кришки, при виявленні слідів корозії і ерозії — вибракування і заміна зношених деталей.
  5. Збірка трубопровідної арматури після усунення дефектів і подальше її опресовування з метою підтвердження міцності і щільності.

При випробуванні на міцність пробний тиск підтримують до 10 хв. При робочому тиску ретельно оглядають корпус арматури, а так само перевіряють герметичність запірного пристрою. Тривалість витримки трубопровідної арматури при робочому тиску становить 30 хв для арматури діаметром 100 мм і більше, 15 хв-для арматури меншого діаметра.

 

 

Телефонуйте, і ми вирішимо всі Ваші проблеми з водою теплом та каналізацією, терміново та з гарантією якості!
096-363-57-08
095-600-50-23
044-594-90-29

 mavr2010@ukr.net
З повагою компанія BUILDING DREAMS
Працюємо по офіційним договорам, маємо всі ліцензії та дозволи на роботи !

На платформе WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

Создайте свой веб-сайт на WordPress.com
Начало работы
%d такие блоггеры, как: