Создайте подобный сайт на WordPress.com
Начало работы

Гідрохімічне очищення систем опалення.

Гідрохімічне промивання та ремонт систем опалення

Наша компанія  встановлює додаткові радіатори опалення

  За родом теплоносія системи опалення можуть бути водяними, паровими і повітряними, а водяні і повітряні за принципом дії — з природною і штучною циркуляцією.

Що таке промивка опалення 

Промивання опалення — процес промивання труб і трубопроводів опалювальної системи різними методами, що має на меті позбавити внутрішні стінки опалювальної системи від створеного в процесі експлуатації накипу, що складається з солей кальцію, магнію, натрію та інших неметалів, різних органічних і неорганічних продуктів.

Як правило, промивка опалення потрібна будь-якій системі опалення, яка відпрацювала без промивки більше 5 років.

Практика показує, що за цей час ефективність системи опалення істотно знижується; велика частина діаметра труби системи опалення забита відкладеннями, які не тільки збільшують витрату електроенергії, але і можуть привести до різних аварій системи опалення, описаним нижче.

Навіщо необхідна промивка опалення?

Промивання опалення необхідне в тих випадках, коли система опалення, що не піддавалася промивці протягом 5 років, видає низьку енергоефективність, що пов’язано в першу чергу з величезною кількістю відкладень солей кальцію і магнію на стінках труб. Відомо, наприклад, що шар відкладень товщиною всього 1 мм знижує теплопередачу на 20-25%, що, звичайно ж, відразу ж позначається на витраті енергоносіїв і загальній ефективності роботи системи.

Більш того, заростання опалювальної системи вапняковими відкладеннями і накипом призводить до негайного падіння температури в опалюваних приміщеннях.

Що може статися з опалювальною системою, якщо не зробити промивання опалення вчасно?

Наслідки відмови від своєчасного промивання опалення можуть бути катастрофічними. Необхідно розуміти, що промивка опалення — обов’язкова сервісна процедура, покликана підтримувати систему опалення в належному стані протягом тривалого часу; а довгострокова і при цьому якісна робота системи опалення неможлива без регулярної промивки опалення.

У разі, якщо своєчасна промивка опалення не проведена, можливе руйнування і поломка дорогого обладнання теплового пункту, прискорюються процеси механічного руйнування матеріалу труб, не виключена ймовірність виникнення НС аж до «розморожування» систем опалення в зимовий період, що в результаті призводить до простоювання системи опалення і істотних матеріальних втрат експлуатуючої організації, не кажучи вже про емоції власників приміщень, які залишилися без опалення. Навіть, здавалося б, незначно забруднена система опалення призводить в кінцевому рахунку до суттєвих фінансових втрат внаслідок зниженої теплопередачі труб: постійно зростаюча переплата за енергоносії значно більше, ніж вартість разового промивання опалення.

До сучасної системи опалення пред’являються особливі вимоги: максимальна довговічність і надійність. Згодом подібні конструкції засмічуються, в них утворюються різні відкладення, накип, що може сильно нашкодити всій конструкції в цілому і навіть привести її в повну непридатність. Для того щоб запобігти даному явищу, необхідно своєчасно прочищати елементи контуру опалення і якісно промивати їх.

Для видалення подібних відкладень працівники нашої компанії використовують спеціальні машини для промивання систем опалення. Як правило, такий пристрій складається з компресора або насоса, шлангів, а також ємності, призначеної для робочої рідини.

Для того щоб видалити наявні відкладення з внутрішніх поверхонь котельного та опалювального обладнання часто застосовується метод гідропромивки. Для цієї мети використовується особлива гідропромивочна машина для системи опалення.

Різного роду нарости, накип, відкладення в системах трубопроводів можуть зрештою призвести до значного зростання матеріальних витрат на електричну енергію. Цьому сприяє зменшення пропускної здатності трубопроводів, зростання витрат води та зниження температури в приміщенні. На думку фахівців, часто подібні відкладення виникають через присутність у воді великої кількості солей кальцію. Машина для промивання системи опалення в будинках здатна швидко і ефективно видалити такий осад, тим самим збільшити тепловіддачу, повернути в норму пропускну здатність труб і за допомогою цього запобігти виникненню непередбачених матеріальних витрат власника.

Хімічна промивка

promyvka-sistemy-otopleniya-6

Найбільш поширеним варіантом промивання опалення є хімічна безрозбірна промивка опалення, яка дозволяє порівняно легко перевести в розчинений стан переважну частину накипу і відкладень і в такому вигляді вимити їх з системи опалення. В наші дні для промивання системи опалення використовуються кислі і лужні розчини різних реагентів.

Хімічна промивка опалення надійний метод, що дозволяє позбавити систему опалення від накипу і забруднення.

Дана технологія використовується для очищення інженерних систем центрального опалення та теплообмінників. Технологія дозволяє проводити роботи на об’єктах терміном експлуатації 20 ÷ 50 років:

— без демонтажу приладів і вузлів системи центрального опалення;

— з виявленням і усуненням прихованих дефектів системи під час робіт;

— з повним відновленням системи опалення без капітального ремонту;

— з продовженням терміну служби приладів опалення на 15 років і більше;

— в короткі терміни (будівля школи, лікарні — 3 5 днів; п’яти поверховий. Житловий будинок — до 10 днів);

— без виселення мешканців і персоналу;

— без нанесення шкоди навколишньому середовищу;

— з подальшим скороченням витрат на брак тепла на 30-70%;

— цілий рік, в т. Ч. При мінусовій температурі,

— окупність послуг — 1 опалювальний сезон;

— гарантія 5 років.

Технічно хімічне промивання опалення проводиться наступним чином: після того, як підібраний відповідний даній системі опалення хімічний реагент для промивання опалення і обраний інгібітор корозії труб, на місце проведення робіт виїжджає технічний фахівець.

На місці робіт використовується промивна машина (з реверсом подачі розчину), що підключається до системи опалення. Після того, як всі необхідні хімікалії введені в систему опалення миючий розчин циркулює в системі опалення протягом часу, який розраховується індивідуально в залежності від ступеня забрудненості системи опалення. Хімічна промивка опалення може відбуватися і в зимовий період, без зупинки системи опалення. Хімічна промивка опалення дешевше капітального ремонту системи опалення в 10-15 разів, продовжує термін нормальної роботи опалення на 10-15 років, знижує витрати енергоносіїв на 20% — 60%.

Головною вимогою до системи опалення буде довговічність і надійність. З плином часу в системі утворюються відкладення, накип і вона засмічується. У таких випадках допоможе гідропневматичне промивання систем опалення. Якщо не проводити промивку опалювальної системи, то зменшиться пропускна здатність, знизиться тепло в приміщенні, а витрати на опалення збільшаться.

 1. Щоб провести промивку, використовують спеціальний пристрій, який складається з компресора, шлангів та ємності для рідини. Така промивка повинна проводитися один раз в 4-5 роки.
 2. Через накип труби системи опалення швидше руйнуються і зношуються. Витрата палива збільшується на 14%, якщо товщина відкладень становить близько 1 міліметра.
 3. Ціна на таку послугу буде залежати від декількох факторів: кількість сантехнічних вузлів, довжина трубопроводу і його діаметр, додаткові роботи, особливості об’єкта. До додаткової роботи, яка буде впливати на ціну промивання, можна віднести опресовування системи опалення.
 4. Провести промивку потрібно, якщо ви помітите, що радіатор гарячий вгорі, але холодний внизу. Якщо система опалення занадто повільно розігрівається, збільшилась витрата енергоносіїв, то слід вдатися до промивання. У разі, коли з котла лунають дивні звуки, потрібно використовувати гідропневматичне промивання систем опалення.
 5. Заснований метод промивання на використанні хімреагентів, які вступають в реакцію з відкладеннями трубопроводів теплопостачання і видаляють з систем опалення тиском води продукти розпаду.

Як і будь-яка гідравлічна система, батареї опалення вимагають періодичної чистки. Інакше, відбувається зменшення ефективності роботи, погіршується циркуляція пари або гарячої води, зменшується тепловіддача і знижується ККД.

Промивання системи опалення бажано зробити до настання холодів. Для якісного промивання системи опалення, потрібен повний злив води, тому в квартирах з центральною системою опалення зробити промивання проблематично, так як в системі зав’язано багато квартир.

12

Розріз труби до промивки та після. (мал.)

Основна мета промивання систем опалення — збільшення тепловіддачі споживачеві і зменшення енерговитрат на вироблення теплоенергії постачальнику.

По завершенню промивання надаються документи про виконані роботи.

Для покращення роботи опалення важливо зтравити повітря з системи опалення за допомогою крана Маєвського:

210


Кран Маєвського — пристрій для випуску повітря з радіаторів центрального водяного опалення, що відкривається за допомогою спеціального ключа або викрутки.

В процесі підживлення водопровідною водою в систему опалення проникає певну кількість розчиненого в ній повітря (іноді більше 30 г / т), здатного в місцях з низькою швидкістю води і низьким тиском виділятися у вигляді бульбашок, які, накопичуючись, можуть створювати повітряні пробки, перешкоджаючи циркуляції теплоносія. Як правило, повітрям система заповнюється при тривалих простоях, і в процесі заливки його необхідно витіснити водою. У всіх випадках повітря або накопичені гази видаляють через воздухоотводчики, що встановлюються у верхніх точках системи, в тому числі в опалювальних приладах.

Для видалення повітря з радіаторів часто застосовувалися звичайні водопровідні крани, але у споживачів при цьому була велика спокуса використовувати їх для забору води на побутові потреби, що в закритих системах теплопостачання неприпустимо. Кран Маєвського сконструйований таким чином, що відкрити його без спеціальних інструментів складно, а брати з нього воду незручно.

Назва «кран Маєвського» є загальновживаним, але не закріплено в ГОСТ або СНіП (з офіційних документів вживається тільки в деяких кошторисних нормативах.

Зварювальні роботи

 • Зварювальник-сантехнік дипломований.
 • Ремонт зварювальним генератором в Києві.
 • Заміна стояків холодної та гарячої води.
 • Зварювальні роботи по заміні рушникосушки.
 • Врізка відводів.
 • Електро Сварка оцинкованих труб.
 • Сварка трубопроводів високого тиску.
 • Виклик зварника для установки радіаторів, батарей опалення.
 • Сварка теплотрас, встановлення котлів опалення.
 • Встановлення лічильників.
 • Аварійний виїзд зварника.
 • Швидко. Якісно. професійно

Спектр нашої діяльності дуже широкий — ми виконуємо зварювальні роботи будь-якого ступеня складності і будь-якої технічної доступності:

— автономні зварювальні роботи від генератора;

— будівництво та монтаж споруд з металоконструкцій будь-яких обсягів (ангари, цехи, оранжереї, каркасні споруди і т.п.);

— виготовлення арок, аркових конструкцій і перекриттів;

— виготовлення, ремонт, монтаж сходів, воріт, дверей, навісів, стелажів, інших металовиробів і металоконструкцій;

— установка, монтаж, ремонт систем опалення; — підключення і установка центральної системи опалення;

— планування, монтаж, ремонт трубопроводів;

Котел

Очищення від накипу наше підприємство виробляє 2-ма способами:

1) Очищення котла хімічним способом;

2) Очищення хімічним способом;

Очищення від накипу і відкладень котлів всіх типів: парових (ДКВР, ДЕ і Т.Д.), водогрійних (ПТВМ, КВГ, ЗІО, Турботерм і т.д.), водотрубних, жаротрубних, котлів-утилізаторів.

Очищення від накипу і відкладень теплообмінників всіх типів (пластинчастих і кожухотрубних): бойлерів, підігрівачів, повітро-і маслоохладителей, конденсаторів, випарних установок.

Заміна труб в теплообмінниках: видалення, установка, вальцювання. На об’єкті і в нашому цеху. Консультації по суміжних питань.

 Мал.. Гідродинамічний спосіб чистки котла КЕ-25 в м.Славута Хмельницької обл.

 Мал. До прочищення

227

Мал. Після прочищення

218

Необхідність очищення котлів від утворених відкладень викликається наступними причинами:

— відкладення в трубах котла через їх низьку теплопровідність призводять до зниження економічності котельної установки. Перевитрата палива при товщині відкладень в трубах котла до 1 мм може досягати 12%;

— наявність відкладень в трубах котла при певній товщині призводить до перегріву металу труб вище 500 ° C, що викликає зміни в структурі металу і призводить до його руйнування;

— поряд з втратами палива та витратами на ремонти, внутрішньотрубні відкладення збільшують гідравлічний опір тракту котла, що веде до перевитрати електроенергії при експлуатації водогрійних котлів (до 8% на 2 мм відкладень);

— при великій товщині накипу через збільшення опору проходу води відбувається порушення циркуляції котлової води, що веде до пережогу металу;

— відкладення можуть прискорювати корозію металу труб.

Для підтримки належної чистоти внутрішньої поверхні труб котлів потрібно періодично проводити експлуатаційні промивання. Найбільш ефективним методом видалення відкладень є хімічне очищення.

За допомогою хімічної очистки внутрішніх поверхонь котлів і теплообмінних апаратів технічними миючими засобами досягається розчинення і видалення відкладень і продуктів корозії, які в процесі експлуатації утворюються на поверхнях нагріву.

Технологічний режим хімічної очистки розробляється в залежності від типу котла, розчину, що через нього проходить, і на підставі визначення хімічного складу накипу і кількості відкладень.

Технологія хімічних очисток

Хімічні очищення енергетичного та промислового обладнання виконуються за допомогою технічних миючих засобів. Препарат для очищення в кожному конкретному випадку вибирається виходячи з кількості і складу відкладень, умов очищення, типу і особливостей обладнання. Для організації очистки використовується спеціальне обладнання. При проведенні очищення постійно здійснюється хіміко-аналітичний контроль за технологічним процесом. Всі заходи з підготовки та проведення робіт виконуються кваліфікованими фахівцями.

220219

217218

Безрозбірна промивка пластинчастих теплообмінників

Своєчасна профілактика і обслуговування теплообмінників значно подовжує термін їх служби.

Якщо ви помітили, що напір ослаб, погіршилося теплознімання, зверніться до нас.

Компанія має в своєму розпорядженні усе необхідне обладнання для сервісного обслуговування теплообмінників.

В процесі служби теплообмінники забруднюються різними відкладеннями. Це відбувається тому, що вода, яка по ним протікає, не має ідеального очищення, а, отже, приносить з собою різні домішки, які в наслідку осідають на внутрішній поверхні.

Забруднення призводить до зменшення теплопровідності стінок (ККД падає), збільшення гідравлічного опору теплообмінника, зміни швидкості і типу течії теплоносіїв і так далі.

Види забруднення теплообмінників:

1.Біологічне вирощування — мул (бактерії, нематозіси, одноклітинні);

2.Осад (продукти корозії, оксиди металів, мул, окис алюмінію, двоатомні організми і їх виділення різних кольорів);

3.Накип (карбонат кальцію, сульфат кальцію, силікати).

Небезпека відкладень:

Всі накипи викликають погіршення теплопередачі і як наслідок, збільшення витрати палива і перегріву металу. При великій товщині накипу збільшується опір проходу води, відбувається порушення циркуляції, що веде до перегріву теплообмінника. Шлам, що скопичується в нижніх частинах теплообмінника може викликати порушення циркуляції теплоносія.

Як правило, очищення опалення є необхідним заходом в тих ситуаціях, коли опалювальна система використовується в квартирі або будинку досить довго. У будь-якому випадку всередині труб починає утворюватися наліт бруду і все це заважає воді правильно циркулювати. Така послуга, як очистка опалення допомагає позбутися від будь-яких проблем з опаленням і повернути батареям колишній вигляд. Будь-які органічні або неорганічні сполуки можна знищити якщо скористатися послугами перевіреної компанії. З нашою допомогою очищення опалення пройде досить швидко і що найголовніше ефективно. Вам сподобається результат і опалення знову почне радувати вас високою температурою.

Проблеми, які викликають старі труби

Регулярная очистка отопления  поможет длительное время держать трубопровод в надлежащем виде. Некоторые даже не догадываются какие проблемы могут возникать если не воспользоваться чисткой от специалистов. Прежде всего стоит отметить, что любые трубы по своей конструкции восприимчивы к накоплению грязи. Если учесть тот факт, что внутри еще и постоянно циркулирует жидкость, то очистка отопления  становится обязательной мерой. В противном случае на внутренних стенках труб начнет наслаиваться грязь и застывать там. Многие думают что это не проблема для батарей, но на самом деле из-за подобного воде сложнее циркулировать. Именно очистка отопления  помогает ей двигаться в привычном для себя виде. Иначе могут заметно увеличиться расходы на газ или электропитание, что вряд ли кому-то понравится.

Статистика показывает, что толщина налета на внутренних стенках в 1 мм снижает теплопроводимость системы на целых 25%. Цифра существенная и поэтому стоит заранее перестраховаться и знать куда обращаться за своевременной чисткой. Тем более, что сейчас   цена  вполне приемлемая от 15 до 50 грн. за м.п., проводится оперативно и гарантирует положительные результаты. Не стоит забывать, что кроме снижения эффективности работы системы засоры могут и вообще вывести ее из строя. Понимая, что присутствует подобная опасность, систематическая прочистка и промывка начинает интересовать многих владельцев жилья. Не стоит думать, что вашим батареям угрожает грязь практически каждый месяц. На самом деле очистка отопления должна проводится 1 раз в 5 лет и этого будет вполне достаточно.

Отдельного внимания заслуживает тот факт, что из строя может выходить не только система целиком, а ее отдельные комплектующие. Таким образом, прочистка отопления позаботиться о всех мелочах и сможет гарантировать надлежащий вид труб на длительное время. Стоит отметить, что по сути если от грязи начинают страдать комплектующие, то не за горами и полноценная поломка, с этого обычно все начинается. В таком случае прочистка отопления единственное верное решение для владельца жилья. Он будет понимать, что специалисты приведут в порядок трубы и избавят его от возможных проблем. Качественная прочистка отопления предусматривает любые нюансы и в течение следующих 4-5 лет вас точно ничего не побеспокоит.

Процедура промывки труб

Услуга прочистка отопления  является комплексной, потому что, как правило, состоит из нескольких шагов. В самом начале нашим специалистам необходимо понять с чем они имеют дело. Таким образом удается понять какое оборудование стоит взять для решения поставленной задачи и сколько это вообще займет времени. На самом деле прочистка  не продолжается слишком долго. За день справится даже с системой в загородном доме вполне реально, так что можно рассчитывать, что в скором времени перед вами будет готовое решение. Очень важно понимать, что сам процесс может затянуться исключительно из-за того, что вы много лет не обращались к специалистам. Прочистка отопления  помогает избавиться от накипи и ржавчины и насколько быстро это произойдет зависит от слоя грязи. Следовательно если годами никто не прикасался к вашей отопительной системе, то на внутренней части трубы может появиться даже несколько слоев. В данной ситуации все зависит исключительно от срока службы ваших труб.

После использования современного оборудования нашим специалистам удается повысить эффективность работы системы. При этом прочистка отопления цена, на которую вам точно понравится, даст возможность еще много лет пользоваться отоплением без нареканий. В какой-то мере профессиональная чистка даже способствует тому, что у труб увеличивается срок годности. На деле это очень важный момент, потому что можно сэкономить на монтаже новой системы. Современная прочистка отопления это цена, которая приятно удивит, дает возможность длительное время пользоваться батареями и трубами без проблем. Самое главное, что результат чистки становится заметен практически сразу. Как только внутри трубы исчезает налет потеря тепла значительно сокращается. От сюда в результате в помещениях становится значительно теплее. Именно поэтому прочистка отопления , которой не слишком высокая, пользуется популярностью и оказывается идеальным решением, как для квартиры, так и для загородного дома.

Что касается батарей, которые работают от электричества, то с ними также стоит поработать специалистам. Разница только в том, что конкретно приводит их в работу, а налет образовывается с точно такой же интенсивностью. Промывка систем отопления, которые работают от электричества не менее важна, чем в случае с газовыми моделями. Прежде всего после работы специалистов можно заметить, что расход электричества заметно сократился. Именно это и станет основным преимуществом для владельца жилья, ведь теперь он сможет сэкономить. Своевременная промывка систем отопления еще и даст возможность заметно продлить срок службы электрической системе. На деле это очень важно, потому что многие модели таких труб и батарей более хрупкие, чем т что выпускали в конце прошлого века. Промывка систем отопления очень важная и полезная услуга, так что проходить мимо такого предложения однозначно не стоит. Если обратить на наш сайт, то вам обязательно помогут получить качественное обслуживание и положительный результат.

Высокое качество проделанной работы

Сегодня промывание систем отопления считается необходимой мерой в огромном количестве сооружений. Если говорить про новостройки, то там такие мероприятия проводятся регулярно, причем зачастую по инициативе застройщика. Не секрет, что в подобных домах условия проживания намного лучше, чем в старых и это обусловлено тем, что застройщик ответственно подходит к созданию комфортных условий проживания. Именно поэтому промывание систем отопления осуществляется регулярно, иногда жильцы даже не подозревают, что специалисты занимаются своей работой. На самом деле им даже не нужно присутствовать дома, чтобы в новом доме провели тщательную очистку всех труб. Как правило, подобными вещами занимаются наши профессионалы с использование современного оборудования и работают они из помещения, где находится центральное отопление дома.

Качество обслуживания нашими специалистами находится на очень высоком уровне, так что вы можете не переживать по поводу результатов. Современное промывание систем отопления пройдет относительно быстро и потом долгие годы вы вообще не будете думать о том, что внутри труб есть какая-то грязь или накипь. Как правило, на 4 года точно хватает результата. Можно вызывать специалистов и чаще, но это все зависит исключительно от ваших финансовых возможностей. Услуга сама по себе доступная, но насколько она будет целесообразной для проведения, скажем ежегодно, решать только вам. Делать еще чаще в принципе нет необходимости, потому что наших результатов хватает на долгое время.

Чтобы заказать услугу достаточно позвонить по указанному на сайте номеру. Оператор расскажет вам все нюансы сотрудничества и озвучит расценки. При этом стоимость зачастую формируется в зависимости от конкретной задачи. Нам необходимо посетить ваш дом и изучить отопительную систему. Только так можно сделать окончательный вердикт по ней и понять как работать в дальнейшем. К счастью, реагируем мы на заявки потенциальных клиентов быстро, рассказываем все подробно и оперативно выезжаем на проект для оценки. При этом каждый заказчик еще и получит индивидуальный подход от определенной бригады мастеров.

Сучасне промивання систем опалення привертає увагу не тільки своєю низькою вартістю, а ще й виключно позитивними результатами. Кожен власник житла повинен розуміти, що його опалювальна система не вічна. Відповідно, з часом на внутрішніх стінках труб почне утворюватися накип і іржа. Все це через сміття, яке потрапляє в труби разом з водою. Уникнути подібного не можна і навіть якщо встановлювати найдорожчі батареї нічого не змінитися. З плином часу сміття всередині труб почне приносити масу проблем і єдиний спосіб позбутися від усього цього – це промивання систем опалення.

Особливості роботи фахівців

Якщо звернутися в нашу компанію, то вам обов’язково допоможуть кваліфіковані майстри, які тривалий час займаються подібними роботами. Вони прекрасно знають з чого складається система і як труби суміщені один з одним. Ці знання дають можливість робити промивання систем опалення максимально швидко і при цьому ефективно. Найголовніше, що в роботі використовується якісне обладнання і саме з його допомогою можна потрапити всередину кожної труби і відчистити наліт на внутрішній частині стінок. Зробивши це впоратися з рештою допоможе вода, яка циркулює всередині, вона просто вимиє бруд.

Звертатися за допомогою однозначно доведеться з часом. Якщо батареї нові, то проблеми від бруду всередині стануть помітними приблизно через 4 роки, іноді проходить трохи довше часу. Оскільки на промивання систем опалення ціна цілком прийнятна, то викликати підкріплення у вигляді фахівців для вирішення проблеми зможе кожен. Перш за все така послуга допомагає продовжити життя батареям. Тобто крім того, що вони почнуть працювати значно краще після очищення, у вас вийде ще й продовжити ними користуватися кілька років. Деякі регулярно проводяться очищення труб і живуть в будинку з одними і тими ж батареями по 20 років.

На окрему увагу заслуговує той факт, що після очищення теплопровідність труб помітно покращиться. Якщо ви почали помічати, що батареї гріють погано і не розумієте в чому справа, то скоріше за все всередині вже дуже багато сміття і пора від нього позбавлятися. Різниця після чистки стає помітна практично моментально. Все що залишиться потім клієнту нашої компанії, так це насолодитися підвищеним теплом в приміщеннях. Але навіть це ще не всі переваги даної послуги. Тільки подумайте скільки ви зможете заощадити газу або електрики якщо опалювальна система зможе працювати без перешкод. З огляду на, що на промивання систем опалення ціна не надто висока, то замовити її точно варто.

Індивідуальний підхід до замовників

Наші фахівці тривалий час працюють з різними проектами. Саме тому у них накопичився колосальний досвід в очищенні опалювальних систем. Таким чином, нашим майстрам зовсім неважливо наскільки сильно забилися труби і що заважає батареям топити в повну силу. Будь-яке завдання буде вирішена і при цьому на промивання систем опалення ціна вам точно сподобається. Можна прямо зараз звернутися до нашого консультанта, щоб він відповів на всі ваші запитання.

Кожен проект, який бере в роботу наша компанія займає різний час на виконання. Проте питання термінів обговорюється заздалегідь і вам точно назвуть, коли ви отримаєте вже очищену систему. Гарантуємо, що довго чекати не доведеться і незабаром батареї запрацюють, як нові. Вартість формується в залежності від складності поставленого завдання і розмірів опалювальної системи. У будь-якому випадку це буде більш привабливий цінник, ніж за повне оновлення системи після поломки від бруду всередині. Не встрачайте свiй час i дзвонiть нам прямо зараз, вже скоро нашi спецiалiсти прийдуть на допомогу.

BUILDING DREAMS LOGO 3 AVATAR WEB

Телефонуйте! Ми вирішимо всі Ваші проблеми з водою теплом та каналізацією, терміново та з гарантією якості!

096-363-57-08

095-600-50-23

044-594-90-29

 mavr2010@ukr.net

З повагою компанія BUILDING DREAMS

Працюємо по офіційним договорам, маємо всі ліцензії та дозволи на роботи

Залиште заявку, і ми зателефонуємо Вам в зручний для Вас час, в полі коментарів опишіть Вашу проблему та обов’язково вкажіть Ваш контактний номер

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: