Создайте подобный сайт на WordPress.com
Начало работы

Будівництво і ремонт водопровідних мереж.

Заміна насосів і замірної арматури

Наша компанія виконує:

Заміну старих насосів на сучасне енергозберігаюче насосне обладнання

Заміну старої запірної арматури на високонадійну і ефективну трубопровідну арматуру

Контакты

тел.:   (096) 363 57 08

факс.: (044) 594 90 29

e-mail: mavr2010@ukr.net

Арматура технологічних трубопроводів — це найбільш відповідальний елемент комунікацій. Тому на підприємствах повинен бути організований постійний і ретельний нагляд за її справним станом.

Відсічна трубопровідна арматура, зворотні клапани і арматура, піддаються ревізії в такому обсязі:

  1. Зовнішній огляд.
  2. Розбирання для огляду і ремонту ущільнювальних деталей.
  3. Ретельний огляд окремих деталей (шпиндель, клин, сідло і т. Д.).
  4. Замір товщини корпусу і кришки, при виявленні слідів корозії і ерозії — вибракування і заміна зношених деталей.
  5. Збірка трубопровідної арматури після усунення дефектів і подальше її опресовування з метою підтвердження міцності і щільності.

При випробуванні на міцність пробний тиск підтримують до 10 хв. При робочому тиску ретельно оглядають корпус арматури, а так само перевіряють герметичність запірного пристрою. Тривалість витримки трубопровідної арматури при робочому тиску становить 30 хв для арматури діаметром 100 мм і більше, 15 хв-для арматури меншого діаметра.

Монтаж зовнішнього водопроводу

Прокладка труб може здійснюватися кількома способами:

методом траншейної прокладки або

безтраншейним методом.

Траншейна прокладка має на увазі такі супутні роботи як розробка грунту, влаштування шару основи (підсипка), обсипання готового трубопроводу, роботи по ущільненню грунту, фінальна засипка траншеї. При такому способі прокладки труб, еластичні і мають відносно невелику вагу поліетиленові труби мають ряд переваг перед трубами з більш важких і жорстких матеріалів.

При безтраншейному методі монтажу виключаються витрати, пов’язані з розкопкою і облаштуванням траншеї. Роботи з прокладання труб таким способом здійснюються без руйнування та деформації проїжджої частини: труби опускають в невеликі отвори і простягають під землею.

Прокладка поліетиленових труб так само може здійснюватися за допомогою бурильної установки (горизонтально направлене буріння — прокол), де буріння здійснюється по заданій траєкторії, а труба простягається за підготовленим каналом і протягують під землею.

Так само специфіка прокладки поліетиленових труб передбачає з’єднання всіх елементів системи між собою і водозапірної арматури. З’єднання труб (за призначенням водопроводу) може бути роз’ємним і нероз’ємним. Останнє передбачає монтаж системи, не схильною до розбирання в процесі експлуатації. Роз’ємне з’єднання, навпаки, передбачає можливість демонтажу (тобто може бути розібрано).

Монтаж поліетиленових труб, як правило, здійснюється декількома способами: стиковим зварюванням, зварюванням із закладними нагрівальними елементами, за допомогою компресійних фітингів.

ТЕХНОЛОГІЇ І МАТЕРІАЛИ

Застосування сучасного високопродуктивного імпортного та вітчизняного обладнання та новітніх технологій в роботі, наявність власного парку будівельної техніки та автотранспорту дають компанії можливість приймати замовлення, як від приватних осіб, так і від великих організацій, коли необхідно збалансувати складну систему інженерних мереж.

Всі види земляних робіт, благоустрій території.

Забезпечимо зміст, прибирання будівельного майданчика і прилеглої безпосередньо до неї території; забезпечимо роботи з благоустрою території після закінчення будівництва.

Організація будівництва, в тому числі забезпечення будівельної готовності об’єкта для виконання будівельно-монтажних робіт.

Монтаж внутрішнього водопроводу:

Вартість систем водопостачання безпосередньо залежить від застосовуваного матеріалу. Металеві труби недовговічні, їх монтаж складний, догляд за ними вимагає чималих витрат. В останні роки, для зазначених цілей, більше використовують пластикові труби для води, які легко монтуються, служать довго, практично не вимагають догляду.

Монтаж зовнішнього водопроводу:

За матеріалом, з якого вони зроблені, труби діляться на ПВХ, поліетиленові, поліпропіленові, із зшитого поліетилену та металопластикові.

Труби з полівінілхлориду використовують в будь-яких системах водопостачання. Застосовуються також в харчовій промисловості і для відводу стічних вод. Матеріал труб — найдешевший серед полімерів, тому вартість труб нижче всіх аналогів і навіть сталевих. З’єднуються вони в розтруб (використовується гумова манжета) або «холодним зварюванням». Труби досить жорсткі, вони годяться для прихованої і зовнішньої прокладки. Основне використання — для підземної прокладки.

Поліетиленові труби використовують для зовнішніх і внутрішніх водопроводів, каналізації і водостоків. Працювати з ними, на відміну від інших труб, можна і в зимових умовах (до -20ºС). З’єднання труб виробляють з використанням різних фітингів, а при великих діаметрах — стикового зварюванням.

Труби з поліпропілену мають одношарову і багатошарову конструкцію. Останній доданий захисний шар з алюмінієвої фольги. З’єднання труб проводиться способом термопластичного зварювання. Ці труби використовується в різних системах водопостачання, для влаштування систем опалення. За їх допомогою можна транспортувати харчові продукти і хімічно агресивні речовини. Згодом поліпропіленові труби стають крихкими, термін служби поліпропіленового трубопроводу коливається в межах 15-30 років.

Пластикові труби для води із зшитого поліетилену більш стійкі до температурних впливів. Використовують їх для систем опалення та водопостачання. Монтуються вони з використанням обтискних фітингів. Застосовують їх в теплих підлогах і системах сніготанення. У системах опалення їх застосування пов’язано з необхідністю пристрою дифузійного бар’єру. Поліпропіленові та поліетиленові труби мають свої переваги. Випускають полімерні труби, які об’єднують переваги і обох видів труб, — труби із зшитого поліетилену (РЕХ). Проводять їх з волокон поліетилену великої щільності, зшиваючи їх РЕ-Хa, PE-Xb або PE-Xc сполуками.

Основна перевага цих труб — великий температурний робочий діапазон від -100 до +95 градусів Цельсія. Тиск не вище 20 кг / см2. Матеріал стійкий до деформацій, навіть при температурі 200 градусів, ударостійкий, має хороші усадочні властивості. Він не зношується при великих швидкостях проходження води і не втрачає властивостей при впливі будівельних матеріалів.

Труби еластичні, і їх можна зігнути на потрібний кут. Вони використовуються для опалювальних мереж, внутрішнього водопостачання, а також в промислових цілях.

Труби з металлополімерів на ринку з’явилися зовсім нещодавно. Вони виготовляються зі зшитого поліетилену з додатковим шаром з алюмінієвої фольги, витримують тривалий великий тиск, нейтральні до питної води і харчових продуктів, непроникні для газів. З’єднуються пресуванням або загвинчуванням.

Внутрішній шар зроблений із зшитого поліпропілену, потім йде шар клею, далі — шар алюмінію, знову шар клею і зовнішній шар, зроблений, як правило, з поліетилену. На всі верстви без винятку зверху накладається фітінг з латуні.

Труби

Сучасні пластикові каналізаційні труби характеризуються прийнятною вартістю. Природно, вони не є копійчаними, проте в будь-якому випадку коштують набагато дешевше чавунних. На відміну від чавунних каналізаційних труб, труби пластикові легше і простіше транспортуються, в результаті обертаючись для замовника суттєвою економією (відсотків на двадцять — тридцять) в грошовому еквіваленті.

Очевидною перевагою системи каналізації з якісного пластику є тривалий період її експлуатації. Пластикові каналізаційні труби вельми довговічні і легко протистоять різноманітним агресивним середовищам, а також витримують чималі механічні навантаження.

Водопровід

Заміна пожежних гідрантів

Пожежний гідрант є засобом захисту будинку від пожеж. Цей пристрій призначений для забору води з системи водопроводу для гасіння пожежі (ГОСТ 8220-85). Гідранти пожежні, в залежності від способу установки, бувають наземні і підземні.

Місце, де встановлений пожежний гідрант, має бути позначене спеціальними знаками. Проїзд до нього пожежної техніки повинен бути завжди доступний і вільний.

Рис.Монтаж пожежних гідрантів

Наша компанія  здійснює заміну пожежних гідрантів в колодязях. Дані пристрої мають різну довжину (0,75 м-3,5м), яка повинна відповідати глибині самого колодязя. Сам колодязь повинен розташовуватися від проїжджої частини на відстані не більше 2,5 м.

Гідрант пожежний встановлюється в колодязях у вертикальному положенні на спеціальній підставці (по ГОСТ 5525-61), яка може бути виготовлена ​​зі сталі, пластика або ковкого чавуну. Між підставкою і гідрантом повинна розташовуватися прокладка. Зверху на гідрант встановлюється колонка з двома вихідними патрубками, до яких потім приєднуються пожежні рукави.

Наша компанія  проводить ремонт водопроводу з виявленням місця пориву водопроводу, а також прокладку водопроводу, будівництво колодязів і установку або заміну запірної арматури на водопровідних мережах

Водопроводи

Локалізація зон поривів та витоків з координатною прив’язкою GPS.

Визначення місць локальних руйнувань.

Визначення пошкоджень трубопроводу.

Визначення товщини стінки колектора.

Визначення ступеня заповнення колектора рідиною і забрудненнями.

Виявлення неврахованих інженерних комунікацій.

Вежа водонапірна

Ремонт, фарбування, очищення від мулу водонапірної вежі

Ремонт водонапірної башти, як правило, складається з двох частин: нижня частина бетонна або металева і верхня частина металоконструкція. Чистка і видалення мулу з вежі проводиться гідродинамічним способом за допомогою машини високого тиску продуктивністю 200л / хв і під тиском до 400 атм, після чого усувають місця корозії з подальшим ремонтом.

Фарбування водонапірної башти може здійснюватися тільки після проведення всього циклу підготовчих робіт.

Ремонт водонапірної вежі, яка зачищається від іржі щіткою і штукатуриться.

Фарбування водонапірної башти проводиться зовні, за бажанням замовника виробляємо фарбування і всередині вежі.

Фарба використовується стійка до агресивних середовищ і атмосферних факторів.

Фарбування водонапірної вежі-найбільш відповідальна будівельна робота, яка стає обличчям всіх робіт на вежі, тому фарба і досвід альпіністів — провідні чинники. Фарба і грунт повинні підбиратися спільно. Фарбування водонапірної башти може проводитися різними способами: пензликом, валиком, компресором. Наші альпіністи використовують сучасний апарат високого тиску. Фарба наноситься тонким шаром без підтьоків. Фарбування виконується двома шарами, гарантуючи насичений колір і стійкість фарби.

Ремонт водонапірної башти в середньому займає близько 7 днів при сприятливих погодних умовах.

Ремонт водонапірної вежі м.Київ «Метрострой»

Водопроводные системы являются достаточно сложными по своей конструкции. В процессе проектирования используется множество приспособлений, которые помогают получить желаемый результат. При этом достаточно часто мелкие детали могут выходить из строя и в таком случае необходимой становится замена задвижек. Дело в том, что именно эти составляющие можно назвать одними из самых важных в работе системы. На стыках труб всегда ставят подобные детали, чтобы исключить вероятность протечки и другие подобные проблемы. Если изделие прослужило вам более 3 лет, то стоит подумать о том, что замена задвижек вам действительно пригодится.

Какие бывают неисправности в работе системы?

Наша компания гарантирует, что замена задвижек пройдет достаточно быстро и что самое главное эффективно для вашей системы. При этом специалисты еще и расскажут в каких случаях стоит к ним обращаться. Как правило, основные неисправности с данными составляющими возникают после продолжительного срока службы. Таким образом, замена задвижек Киев необходима прежде всего, чтобы исключить негерметичное перекрытие протока. В такой ситуации если напор воды будет слишком большим, то она может попросту вытекать наружу именно на стыках труб. За устранение подобной ситуации отвечает задвижка и если она вышла из строя, то можете быть уверены в протечке.

Не стоит забывать, что протечки могут быть разного характера. Именно поэтому замена задвижек Киев заботиться о любых возможных неприятностях. Сложнее негерметичного перекрытия определить, что течет из под сальника под штоку. Такое возникает в случае, когда уплотнитель штока испортился или частично вышел из строя. Все это случает от воды, которая постепенно уничтожает данный элемент. В таком случае замена задвижек Киев скорей всего также станет обязательным мероприятием для вас. К тому же, в данная услуга поможет вообще забыть, что уплотнитель был поврежден, ведь после замены специалисты поставят вам новый. На несколько лет такого решения однозначно хватит и думать про протечки не придется.

Еще одной проблемой является ржавчина на маховике. В этом случае его становится невозможно повернуть.  Именно замена запорной арматуры поможет решить поставленную задачу и вернуть систему к прежней работе. Если не думать, про маховики, то скорей всего у вас в будущем попросту не получится контролировать движение воды по трубам. Иногда такой необходимости и нет, но если вдруг захочется поменять трубы или изменить напор, то у вас ничего не выйдет. Соответственно, замена запорной арматуры станет вынужденной мерой и только она даст возможность продолжить без проблем пользоваться водопроводной системой.

Работы по замене комплектующих

Обратившись в нашу компанию вас ждет качественное обслуживание от опытных специалистов. Многолетние работы с отопительными и водопроводными системами помогают легко справляться с задачами любой сложности. В таком случае замена запорной арматуры для нас самая обычная работа, которая выполняет достаточно быстро. Готовый результат однозначно понравится клиенту и он останется доволен. В процессе работы специалисты пользуются современным оборудованием и делают все возможное, чтобы заменяя комплектующие не навредить трубам или другим составляющим системы. Таким образом, замена запорной арматуры Киев проходит максимально бережно по отношению ко всему механизму. В итоге вам не придется потом думать еще и о ремонте других составляющих системы.

Что касается самой процедуры, то здесь все выполняется поэтапно. Изначально нам нужно ознакомиться с вашей проблемой и решить как проще с ней справиться. Обычно, замена запорной арматуры Киев проходит в несколько этапов, но это делается исключительно для того, чтобы нашим мастерам было проще. То есть на деле все этапы работы проходят относительно быстро. Мы стараемся предоставлять нашим клиентам качественный результат за короткое время. При этом после проделанной работы еще и тестируются все составляющие системы, а не только те, что были установленными нашими мастерами. Таким образом, замена запорной арматуры Киев включает в себя еще и профилактику. Убедившись, что все отлично работает проект можно сдавать на одобрение клиенту.

Многие заказывают замену определенных элементов отопительной или водопроводной системы и вообще не понимают, что происходит в процессе ремонта и тем более не думают о том, что привело к данному результату. На самом деле, чтобы реже задумываться о потенциальных ремонтных работах стоит правильно пользоваться трубами, задвижками и системой в целом. В таком случае она прослужит дольше и проблем, которые потребуют оперативного вмешательства мастеров будет значительно меньше, если вообще они появятся. Если вы не знаете правила эксплуатации, то после знакомства с нашими специалистами точно познакомитесь с ними.

Качественное обслуживание клиентов

Прежде всего стоит отметить, что вам установят исключительно проверенные комплектующие, которые отличаются высокими показателями надежности. Соответственно, переживать за продолжительность работы системы после ремонта вам точно не стоит. Мы работаем только с проверенными поставщиками и тщательно проверяем все задвижки перед тем, как брать их в работу. Наши предыдущие клиенты оставались довольны полученными результатами и скорей всего с вами все будет точно также. Чтобы убедиться в отличном качестве задвижек стоит ознакомиться с отзывами на нашем сайте.

В нашей команде работает несколько опытных специалистов, которые прекрасно разбираются в том, чем занимаются. Благодаря этому результат оказывается просто отличным и к нам снова обращаются заказчики. Суть в том, что мы можем справиться с любой задачей и это главное. Именно поэтому к нам обращаются люди с различными проблемами и очень часто заменять задвижки приходится не в самых лучших условиях, но справится с этим нашим мастерам под силу, так что можете звонить с любой проблемой.

Водопровідні системи є досить складними за своєю конструкцією. В процесі проектування використовується безліч пристосувань, які допомагають отримати бажаний результат. При цьому досить часто дрібні деталі можуть виходити з ладу і в такому випадку необхідної стає заміна засувок. Справа в тому, що саме ці складові можна назвати одними з найважливіших в роботі системи. На стиках труб завжди ставлять подібні деталі, щоб виключити ймовірність протікання та інші подібні проблеми. Якщо виріб прослужило вам більше 3 років, то варто подумати про те, що заміна засувок вам дійсно знадобиться.

Проблеми якi спричиняють поломки

Наша компанія гарантує, що заміна засувок пройде досить швидко і що найголовніше ефективно для вашої системи. При цьому фахівці ще й розкажуть в яких випадках варто до них звертатися. Як правило, основні несправності з даними складовими виникають після тривалого терміну служби. Таким чином, заміна засувок Київ необхідна перш за все, щоб виключити негерметичні перекриття протоки. У такій ситуації якщо напір води буде занадто великим, то вона може просто витікати назовні саме на стиках труб. За усунення подібної ситуації відповідає засувка і якщо вона вийшла з ладу, то можете бути впевнені в протіканні.

Не варто забувати, що протікання можуть бути різного характеру. Саме тому заміна засувок Київ піклуватися про будь-яких можливі неприємності. Складніше негерметичного перекриття визначити, що тече з під сальника під штоку. Таке виникає в разі, коли ущільнювач штока зіпсувався або частково вийшов з ладу. Все це случає від води, яка поступово знищує даний елемент. У такому випадку заміна засувок Київ скоріше за все також стане обов’язковим заходом для вас. До того ж, в дана послуга допоможе взагалі забути, що ущільнювач був пошкоджений, адже після заміни фахівці поставлять вам новий. На кілька років такого рішення однозначно вистачить і думати про протікання не доведеться.

Ще однією проблемою є іржа на маховику. В цьому випадку його стає неможливо повернути. Саме заміна запірної арматури допоможе вирішити поставлену задачу і повернути систему до колишньої роботи. Якщо не думати, про маховики, то скоріше за все у вас в майбутньому просто не вийде контролювати рух води по трубах. Іноді такої необхідності і немає, але якщо раптом захочеться поміняти труби або змінити натиск, то у вас нічого не вийде. Відповідно, заміна запірної арматури стане вимушеним заходом і тільки вона дасть можливість продовжити без проблем користуватися водопровідною системою.

Замiна комплектуючих системи

Звернувшись в нашу компанію вас чекає якісне обслуговування від досвідчених фахівців. Багаторічні роботи з опалювальними і водопровідними системами допомагають легко справлятися із завданнями будь-якої складності. У такому випадку заміна запірної арматури для нас сама звичайна робота, яка виконує досить швидко. Готовий результат однозначно сподобається клієнту і він залишиться задоволений. У процесі роботи фахівці користуються сучасним обладнанням і роблять все можливе, щоб замінюючи комплектуючі не нашкодити трубах або інших складових системи. Таким чином, заміна запірної арматури Київ проходить максимально дбайливо по відношенню до всього механізму. В результаті вам не доведеться потім думати ще й про ремонт інших складових системи.

Що стосується самої процедури, то тут все виконується поетапно. Спочатку нам потрібно ознайомитися з вашою проблемою і вирішити як простіше впоратися з цим завданням. Зазвичай, заміна запірної арматури Київ проходить в кілька етапів, але це робиться виключно для того, щоб нашим майстрам було простіше. Тобто на ділі все етапи роботи проходять відносно швидко. Ми намагаємося надавати нашим клієнтам якісний результат за короткий час. При цьому після виконаної роботи ще і тестуються всі складові системи, а не тільки ті, що були встановленими нашими майстрами. Таким чином, заміна запірної арматури Київ включає в себе ще й профілактику. Переконавшись, що все відмінно працює проект можна здавати на схвалення клієнтові.

Багато замовляють заміну певних елементів опалювальної або водопровідної системи і взагалі не розуміють, що відбувається в процесі ремонту і тим більше не думають про те, що привело до даного результату. Насправді, щоб рідше замислюватися про потенційних ремонтних роботах варто правильно користуватися трубами, засувками і системою в цілому. У такому випадку вона прослужить довше і проблем, які зажадають оперативного втручання майстрів буде значно менше, якщо взагалі вони з’являться. Якщо ви не знаєте правила експлуатації, то після знайомства з нашими фахівцями точно познайомитеся з ними.

Послуга замiни найкращого качества

Перш за все варто відзначити, що вам встановлять виключно перевірені комплектуючі, які відрізняються високими показниками надійності. Відповідно, переживати за тривалість роботи системи після ремонту вам точно не варто. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і ретельно перевіряємо всі засувки перед тим, як брати їх в роботу. Наші попередні клієнти залишалися задоволені отриманими результатами і скоріше за все з вами все буде так само. Щоб переконатися у відмінній якості засувок варто ознайомитися з відгуками на нашому сайті.

У нашій команді працює кілька досвідчених фахівців, які прекрасно розбираються в тому, чим займаються. Завдяки цьому результат виявляється просто відмінним і до нас знову звертаються замовники. Суть в тому, що ми можемо впоратися з будь-яким завданням і це головне. Саме тому до нас звертаються люди з різними проблемами і дуже часто замінювати засувки доводиться не в найкращих умовах, але впорається з цим нашим майстрам під силу, так що можете дзвонити з будь-якою проблемою.

Веб-сайт работает на WordPress.com. Тема: Baskerville 2, автор: Anders Noren.

Вверх ↑

%d такие блоггеры, как: